Kurumsal Bilgilerimiz
Yeni Murat Çelik Eşya, Kahvehane, Düğün Salonu, Restaurant ve Kafe gibi yoğun kullanım alanlarına sandalye, masa ve koltuk imal etmek üzere 1998 yılında Ahmet ÇELİK tarafından kuruldu.

Başta Kayseri olmak üzere Nevşehir, Niğde, Yozgat, Sivas, Çorum, Aksaray gibi çevre illere sevkiyat yaparken önce Doğu Anadolu bölgesine, müteakiben de Türkiye' nin bir çok bölgesine ürün göndererek hizmet ağını genişletti.

Üretimin yaptığı sandalye ve masaların kalitesinden dolayı artan talebi karşılamak amacıyla, Eski Sanayi Bölgesindeki mağazanın üst katında bulunan imalathaneyi 2016 Yılında Oymaağaç Mahallesi Sanayi Merkezinde bulunan Fabrikasına taşıdı ve uzun süredir yanında çalışan oğlu Mustafa ÇELİK' i Fabrikanın başına görevlendirdi.

Bu gün, bir çok kahvehane ve düğün salonunun aradığı marka olan Yeni Murat Çelik Eşya kalite ve sağlamlıktan ödün vermeden, hizmet ağını her geçen gün genişleterek çalışmalarına devam etmektedir.Vizyonumuz:

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde tutarak, daima güvenilir ve aranan bir firma olmak. Bu başarının vermiş olduğu haklı gurur ile pazar payını sürekli artırmak ve iş gücü ortamı oluşturmak.

Küreselleşen dünya pazarında teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, toplam kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde yaygınlaştırmak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmek.

Misyonumuz:

Yaşam kalitesini arttıran, işleri kolaylaştıran yöntemler ile müşterilerimizi kaliteli ve tasarruflu ürün sahibi yapmak,

Her şeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak güvenilir hizmet sunmak,

Değişimlere sürekli ayak uydurarak kalıcı olmayı ve büyümeyi hedeflemek,

Dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden, dünya standartlarında gelişen metal eşya teknolojilerini takip ederek örnek projeler üretmek,

Müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz bilip bulunduğumuz konuma ve müşterilerimizin güvenine layık hizmetler sunmak,

Geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada; gelmiş olduğu konumda bir yandan İMALAT sektörlerinde insanlara hizmet verirken, bir yandan da hizmet ağını genişletmekte, bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir.