Form Sandalye İmalatçıları

Form Sandalye İmalatçıları, Kayseri'deki firmamız tarafından imalatı ve satışı yapılan Form Sandalye modellerine en ucuz fiyatlarına buradan ulaşılabilir ve toplu sipariş verebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz renk ve kumaşta ve ölçüleri ile Form Sandalye imalatı yapılır. Bununla birlikte, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Kayseri, Bursa, Adana, Antalya, Samsun, Trabzon, Diyarbakır ve Erzurum Hilton Sandalye satışlarımızı vardır.

Form Sandalye Modelleri
Form Sandalye İmalatçıları

Form Sandalye

Modelleri, Kullanım Alanları ve Form Sandalye Fiyatları

Ağırlıklı olarak bekleme salonlarında, konferans ve toplantı salonlarında, okul ve dershane gibi yerlerde öğrenci sandalyesi ve ofis misafir sandalyesi olarak kullanılan Form Sandalyelerinin bir çok model ve renk seçeneği ile firmamız tarafından üretimi yapılmaktadır.

Bununla birlikte, firmamız Yeni Murat Eşya tarafından imalat ve satışı yapılan Form Sandalyeler, istediğiniz renk ve malzeme seçenekleri ile toplu üretimi yapılarak adresinize gönderilmektedir.


Form Sandalye İmalatçıları


Form Sandalye Özellikleri:

Genellikle, demir profillerden imalatı yapılan Form Sandalyeler, siyah, mavi, gri ve sarı renk seçenekleri ile üretilmektedir. Bunun yanı sıra, isteğe göre farklı renklerde de imal edilebilmektedir. Form Sandalye Profilinin üretimi aşamasında toz boyama tekniği kullanılmaktadır.

Firmamız tarafından imalatı yapılan Form sandalyesi yüksek kaliteli suni deri döşeme ile kaplanmıştır. Bu doğrultuda farklı renk seçenekleri ile modaya uygun, kolay temizlenir suni deri kaplaması, güçlü ve dayanıklıdır.

Form sandalyesinin sırt kısmı, yumuşak bir oturma hissi sağlamak için yüksek yoğunluklu kalın bir süngerle doldurulmuştur. Sandalye, dayanıklı dört adet metal ayakla tasarlanmıştır. İmalatını yaptığımız Form Sandalyeler, misafir sandalyesi, konferans salonu, toplantı salonu, bekleme odası gibi pek çok iç mekan ile uyumludur.


Form Sandalye İmalatçıları

Form Sandalye Kullanım Alanları:

Bekleme Salonları
Toplantı Salonları
Konferans Salonları
Okul ve Dershane Dersliklerinde


Form Sandalye İmalatçıları

Form Sandalye Fiyatları:

Öncelikle Form Sandalyede kullanılan ana iskelet profilinin malzeme durumu, süngerin ve kaplamada kullanılan kumaşın kalitesi ile orantılı olarak Form Sandalye modellerine göre Form Sandalye fiyatlarında da değişiklik bulunmaktadır.

Bununla birlikte imalatı yapılacak sandalyenin sipariş miktarına göre de fiyatta farklılık bulunmaktadır. Bu yüzden, Form Sandalye fiyatlarının daha sağlıklı belirlenmesi ve tarafınıza sağlıklı iletilebilmesi için, firmamızı telefonla arayıp istediğiniz Form Sandalye Modeli, profili, kumaşı ve sünger durumunu belirterek fiyat alınmasını tavsiye ederiz.

Firmamız Sandalye Üreticisi olduğundan en iyi, en ucuz Form Sandalye fiyatlarını sunmaktadır.


Form Sandalye Modelleri:

Asıl ve tek işi sandalye imalatı olan firmamız Yeni Murat Eşya tarafından farklı malzeme, sünger ve kumaş kullanılarak imal edilen ve en çok tercih edilen Form Sandalye Modelleri aşağıya çıkarılmıştır.

Bu yüzden, almayı planladığınız ortama en uygun modeli tespit ederek firmamıza sipariş verebilirsiniz. Bununla birlikte istediğiniz özelliklerde üretiminini yaptığımız Form Sandalye modellerini istediğiniz yere teslim ederiz.


Firmamız ve üretimini yaptığımız sandalyeler hakkında detaylı bilgi ve diğer sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.